25 gru 2008

Ryan Gosling i grupa dzieci w ciemnym pokoju!  

Ryan Gosling śpiewa

Co mają wspólnego próby wsadzenia sobie całej pięści do buzi z próbami zostania gwiazdami muzyki przez aktorów? Takie próby z reguły kończą się niepowodzeniem! (odpowiedź 'udaje się tylko tym, co dobrze wsadzają do buzi' też jest punktowana). Za śpiewanie, z różnymi efektami brały się gwiazdy takie, jak Scarlett Johansson, Jared Leto czy Lindsay Lohan.
Ostatnio śpiewaniem zajął się Ryan Gosling, znany z roli Herculesa oraz z mega wyciskacza łez 'The Notebook' ('Pamiętnik'), w którym to na zmianę płacze, buduje dom oraz puka Rachel McAdams (to ostanie tak mu się spodobało, że zaczął to robić także poza filmem). Niedawno można go było oglądać także w filmie 'Lars and the Real Girl', gdzie posuwa plastikową lalkę - ciekawe czy ten nawyk też wyniesie do reala. Praktycznie w filmie zrobił już wszystko co się da, dlatego pewnie wziął się za muzykę. Obczajmy więc teledysk jego zespołu Dead Man's Bones:'Zajebista nuta' to to nie jest, ale nawet mi się podoba, ale ja jestem po 3 drinkach (które pomogły mi jakoś przetrwać święta). A co myślicie Wy kochani czytelnicy?

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories4 komentarze: to “ Ryan Gosling i grupa dzieci w ciemnym pokoju!

 • sady
  25 grudnia 2008 21:58  

  film notebook to pierwszej klasy love story! i rzeczywiscie wiecej juz z ryana goslinga jako aktora nie da sie wycisnac.

 • wtf
  27 grudnia 2008 04:15  

  dziwna ta piosenka. chyba on ie lubi popu za bardzo.

 • Anonimowy
  3 stycznia 2009 15:16  

  wtf- wlasnie dobrze, ze popu za bardzo nie lubi. dziek itemu piosenka nie jest banalna

 • Anonimowy
  13 lutego 2009 21:03  

  coz, jezeli ogladacie tylko filmy przeznaczone dla mas, to sobie wyrabiacie taki a nie inny pogląd na aktorów. dla mnie ryan jest zajebisty w swoim fachu, co potwierdzil rolą w 'szkolnym chwycie' ;]
  piosenkarz oczywiscie hm... niezbyt ;D