15 gru 2008

MASZ BRZYDKIEGO CHŁOPAKA? NIE MARTW SIĘ - NIE TY JEDNA!  

Gwiazdy i brzydale.


Brzydki mężczyzna u boku to w Hollywood atrybut wielu pierwszoligowych gwiazd. Mówi się, że aktorki i piosenkarki to osoby płytkie, że kobiety show biznesu to bezduszne materialistki. To wszystko prawda!!! Nie zmienia to faktu, że w swojej płytkości są w dodatku na tyle nierozgarnięte, żeby sobie wybrać brzydala na życiowego partnera. Cate Blanchett, zdolna i ładna Australijka za męża wzięła sobie purchla, którego dokładna kopia wybierała niedawno szambo z mojego summer residence.


Christina Aguilera, która co prawda sama nie jest za piękna, za męża wzięła sobie kolesia, który wygląda jakby wychowały go małpy i jakby tylko 1% powierzchni ciała miał wolne od ciemnych łoniaczy. Pan Aguilera to niepowtarzalna krzyżówka Mowgliego z Plastusiem.Ex mąż Liv Tyler (czyżby kupiła sobie okulary?) wygląda jakby miał wodogłowie, natomiast ex Kate Hudson jak wygolony Jezus/uciekinier z Hogwart, który wyturlał się z kosza PCK. Na rodzimym poletku nie jest dużo lepiej.


Dariusz Krupa, pan którego Edyta Górniak zwie mężem, wygląda gorzej niż ma na nazwisko. Kogoś nam swoją drogą przypomina.


Jeżeli więc po otwarciu oczu, spoglądasz na swojego wybranka i ulewa Ci się na poduszkę/ dziękujesz niebiosom za wadę wzroku – nie martw się – to samo robi/ła Cate Blanchett, Christina Aguilera, Liv Tyler, Kate Hudson i Edyta Górniak. Natomiast jeżeli czytają nas jacyś brzydcy panowie (nie mówię, że to akurat Ty) – chłopaki, uszy do góry!

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories