5 gru 2008

Następca Juda Law.  Od kiedy Jude Law zaczął mieć więcej włosów na klacie niż na głowie pojawiła się potrzeba mianowania następcy. Ale gdzie w stercie brzydkich Angoli znaleźć drugiego Juda Law? Odpowiedz jest prosta - w obsadzie Harrego Pottera. Sam Harry Potter (Daniel Radcliffe) miał minimalne szanse, dopóki ich nie spalił ciągłym pokazywaniem penisa w sztuce "Equus". Ron Weasley (Rupert Grint) odpadł na wstępnie. Hermiona (Emma Watson) okazała się dziewczynką. Największy potencjał miał Draco Malfoy (Tom Felton)- niestety wodogłowie i pryszcze zrobiły swoje. I tak nadzieje na angielski symbol sexu nastolatek ległyby w gruzach gdyby gdzieś tam, na szarym końcu nie ostał Cedric Diggory.
Z tragicznie uśmierconego przydupasa Harrego Pottera Hollywood zrobiło Wampira na masową skalę odzewu. Filmowi Twilight przyświeca tagline "Kiedy żyjesz wiecznie to po co żyjesz?" No jak to po co? Dla milości! Kombinacja wampira z kochankiem to gwarantowany sukces.

Twilight wywalczyło Robertowi Pattinsonowi serca wszystkich szesnastek w tym roku. I nietrudno się temu dziwić. Sam Pattinson posiada także wdzięk, prezencję rodem z "Buntownika bez powodu", niekonwencjonalną urodę, nieodłączne Ray Bany i w dodatku jest muzykiem. Naprawdę trudno o lepszego Juda Law, aż tak lepszego od oryginału.

XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories3 komentarze: to “ Następca Juda Law.

 • pacjentka
  6 grudnia 2008 18:30  

  pokazcie malego harrego harrego pottera w equuus a wtedy moze wasza strona bedzie odwiedzana


  wiesniary

 • Anonimowy
  19 stycznia 2009 21:53  

  sorry, ale on nawet nie umywa się do Jude'a ;P http://www.imagic.pl/public/pview/240321/jude_law6.jpg
  mrrr xD

 • Anonimowy
  8 grudnia 2009 15:45  

  Co to ma znaczyć wodogłowie i pryszcze? Mam namyśli skomentowanie Toma Feltona. Pryszcze może sobie mieć skoro ma taką fizjologię,azastanówcie się pisząc o chorobie zwanej wodogłowie w tym kontekście. Mój synek ma półtora roczku i ma wodogłowie i jest najśliczniejszym chłopcem pod słońcem, a jego głowka dzięki zastawce jest śliczna i malutka. Plotki, a obrzucanie ludzi wyzwiskami, jeszcze takimi mało taktownymi jest sporą różnicą.