16 gru 2008

HUGH JACKMAN IS A HETEROSEXUAL ALPHA MALE  

Hugh Jackman wants your old vagina!


Hugh Jackman został niedawno okrzyknięty przez magazyn People najseksowniejszym mężczyzną na świecie. W naszej redakcji, gdzie kciuki trzymano za Krzysia Ibisza ze smutkiem odłożyliśmy szampana z powrotem do lodówki.
Hugh będzie również hostował przyszłą ceremonię rozdania Oscarów. Do szczęścia Jackam potrzebuje już tylko Grabby award*. Ale nie wybiegajmy za daleko! To nagromadzenie szczęścia i wspaniałości jest świetnym momentem, żeby wyprać parę australijskich brudów, które wyprodukował Hugh. Trzeba przyznać, że z Jackamna kawał klocka – żeby go objąć w klatce potrzeba przynajmniej trzech dziesięcioletnich chłopców. Natężenie owłosienia na twarzy Jackmana może mierzyć się jedynie z plecami Robina Williamsa. Serio, tych włochów z jego twarzy starczyłoby na uszczelnienie niejednego okna na zimę i wypachnie tysięcy misi na prezenty dla biednych dzieci.

Hugh Jackman cierpi również na nieuleczalny przypadek MatthewMcConaughy-izmu. Oznacza to tyle, że Hugh Jackman lubi dotleniać swoje sutki i rzadko kiedy wytrzymuję w koszulcę. Zobaczymy czy wyleczy się do Oscarów. Jak przystało na samca ALFA jego hobby to musicale i bieganie po plaży z kolegami. Och gdyby dało się tylko połączyć te dwa nurty (Baywatch the musical?) Hugh Jackamn jest jednym z tych dobrych mężów, którzy lubią przytulić się do swojej brzydkiej, starej i otyłej żony, ponieważ ponad ulotne physis przedkładają uczucia i charakter wybranki. Taki mężczyzn na zachodzie jest coraz mniej – np. kiedyś Elton John, jednak w Polsce mają się dobrze, do tej grupy należą tacy panowie jak Tomasz Kammel czy Piasek.

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, żę Hugh Jackam to heteroseksualny samiec alfa to zobacz to:

*Grabby Award

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories12 komentarze: to “ HUGH JACKMAN IS A HETEROSEXUAL ALPHA MALE

 • Anonimowy
  16 grudnia 2008 23:33  

  to jest jego żona, czy jego stara?

 • Edek
  16 grudnia 2008 23:53  

  JA mysle ze stara.

 • master disaster
  17 grudnia 2008 00:08  

  w swiecie hugh jackmana jestescie (redakcjo) perezem hiltonem

 • zelik
  17 grudnia 2008 01:19  

  zastanawiam sie z czego ta zona sie tak cieszy?

 • Anonimowy
  3 stycznia 2009 19:11  

  Taaa... ponieważ nie wymienił żony na żaden plastic fantastic musi być gejem. I jeszcze ćwiczy z zawodowym trenerem, który co dziwne jest dobrze zbudowany. A do tego potrafi śpiewać i tańczyć i robi to zawodowo, a zdarza się, że w trykotach, to juz koronny dowód.

 • Anonimowy
  21 stycznia 2009 00:49  

  do zelika:

  nieumiejętność rozumienia języka angielskiego, wpływa negatywnie na zrozumienie tego filmiku

 • Anonimowy
  13 lutego 2009 19:16  

  brzydkiej, starej i otyłej żony,

  aha.
  i to wszystko w tym temacie.
  ciewkawe kto to pisał niech go walthery trzaskają.

 • Anonimowy
  22 lutego 2009 16:05  

  Czy na tej stronie zawsze jest tyle błędów? Nie rozumiem, jak można o kimś pisać i pomylić jego nazwisko?

 • Anonimowy
  1 marca 2009 11:14  

  Kochane celebrudy!
  Jesteście głosem prawdy w otaczającym nas świecie- co do tego wasi wierni czytelnicy nie mają wątpliwości. I ja nie miałam dopóki nie zatopiłam się zupełnie w poznawaniu ciekawych ploteczek, ciekawych a jakże przydatnych informacji świata show-biznesu, skrywanych głęboko przez managerów gwiazd a nieraz przez samego Disneya.
  Chodzi tu oczywiście o Smokin' Hot W Świecie Celebrity. RPatzz z papierosem wygląda sexy (poufne dane), ale nie ZAC! Tak,on również trwa w nałogu. Czekam z niecierpliwością na prawdziwy artykuł, o tym, jak gwiazdy Disneya sobie używają.

 • Anonimowy
  21 grudnia 2009 05:06  

  czego szukalem, dzieki

 • Celedebile
  31 marca 2010 19:28  

  Nie rozumiem jednej rzeczy i nie mogę tego pojąć jak 'niedostatecznie mądra' musi być osoba która napisała ten artykuł. Czy to, że kocha swoją żonę nie ważne jaka jest to znaczy że jest gejem? Albo z owłosieniem. Patrzcie na siebie i swoich bliskich bo sami lepiej nie wyglądacie.

  Moja opinia? Osoba która to napisała jest strasznie głupia, ma rozpierdzieloną piramidę wartości i powinna się leczyć. Hugh jest naturalny i nikogo nie udaje, nie miesza się w aferyt i zasługuję na szacunek!

 • Anonimowy
  14 października 2011 12:01  

  zazdrość nic więcej a zaraz jakiś inteligent zacznie mnie obrażać naprawdę wysoki poziom artykułu jaki i komentarzy pod nim.