27 gru 2008

Robert Pattinson pozuje z otwartymi ustami. WTF?  

Robert Pattinson - hot, pozowanie z otwartą japą - not.


Robertowi Pattinsonowi wiele rzeczy uchodzi na sucho. Zastanówmy się ile do tej pory żeśmy mu już wybaczyli. Między innymi: Niemyte kędziory(-> Włosy Pattinsona żyją własnym życiem), obcięte niemyte kędziory(-> Robert Pattinson - Nowa fryzura), publiczne macanie niemytych kędziorów, ten sam outfit od paru tygodni, nieogolony ryjek, spocone pachy(-> Dirty Pattinson) i gryzienie w szyję Tyry Banks (-> Niewinność Pattinsona skalana). Jest jednak pewna granica. Prawda, Robert Pattinson jest boski, śliczny, seksowny i wspaniały, nawet z tymi tłustymi włosami i smrodkiem spod skrzydeł. Ok! Ale, jeżeli ten look Robert Pattinson pragnie łączyć z pozowaniem do zdjęć z otwartą buzią to, to jest poważny fakup. Bo artystycznie niechlujny koleś, trącący delikatnie Kurtem Cobainem nie może sobie tak po prostu chcieć wyglądać sexy na fotach. To sprzeczne z ideologią i potwornie ohydne. Cała ta sprawa wywołuje we mnie porządne torsje żołądkowe i przykre skojarzenie Roberta Pattinsona z obleśnym, niemytym, owłosionym dziadem. Mam jednak nadzieję, że do polskiej premiery Twilight (9 stycznia 2009) się otrząsnę.

Boże, jakie to szczęście, że Robert Pattinson ma gigantyczne przyrodzenie, bez niego nie miałby szansy powrotu na piedestał.

XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories8 komentarze: to “ Robert Pattinson pozuje z otwartymi ustami. WTF?

 • Anonimowy
  27 grudnia 2008 21:06  

  nie wygląda to najlepiej.

 • pattinson ssie
  27 grudnia 2008 21:32  

  obawaim sie ze przyrozdenie mu ie pomoze

 • romek
  27 grudnia 2008 22:02  

  mnie się ta jego otwarta buźka podoba. z chęcią bym tam coś wsadził

 • Anonimowy
  27 grudnia 2008 22:49  

  Boze..on ma przypadkiem otwarta buzie na tych fotkach.

 • no nie wiem
  4 stycznia 2009 14:19  

  moze to wyglada nienajlepiej ale skojarzenie roberta z oblesnym niemytym dziadem to potworna przesada. celebrudy ! pozwalacie sobie!

 • Anonimowy
  28 stycznia 2009 20:08  

  Ja tam uważam, że czym bardziej Robert nie udaje jakiegoś tam laluśka zyskuje sobie wiele plusów. Jego włosy są po prostu nieziemskie, uwielbiam jak robi z nimi non-stop bałagan, tak świetnie wtedy wygląda, może i w krótszych włosach wygląda trochę gorzej, ale mimo wszystko bije od niego coś takiego, że nawet wtedy się podoba. Otwarte usta? Phi też mi coś, może tak lubi, zresztą tak jak napisałam przynajmniej wyróżnia się od innych debili, którzy robią z siebie nie wiadomo kogo. A to, że czepiacie się Jego na każdym kroku świadczy tylko o tej stronie na jaki niski poziom zjechała, żeby takie paskudztwa pisać. Robert to najsłodszy facet pod Słońcem i jeśli komuś nie pasuje, że nie jest podobny do tych wszystkich umalowanych pajaców, no cóż na ten temat nie będę się wypowiadać, bo nie warto ;/

 • Anonimowy
  3 lutego 2009 20:38  

  Może myśli że jak będzie miał otwarte usta to będzie bardziej sexi. Niestety nie udało mu się. Wygląda raczej jakby się uchlał.

 • Anonimowy
  26 lutego 2009 23:41  

  ?? Właśnie! WTF!!!?? Czy autor tego 'brudu' ma coś do Kurta Cobaina? Jak w ogóle śmiecie porównywać jednego z najlepszych muzyków wszechczasów do takiego marnego aktorzyny, który się nie myje i nie jest ograniczony bynajmniej jakimkolwiek uzależnieniem. Chyba że ma jakieś problemy psychiczne..
  A otwarta japę zgapił po prostu od Kristen. Tej się gęba nigdy nie zamyka..