13 gru 2008

Jak siostry Olsen – Kaja Paschalska i Carrot Top  

Kaja Paschalska przypomina mi wiele osób i rzeczy, przez co często o niej myślę. Ostatnio jej twarz ukazała mi się jak kupowałam mięso mielone. Myślę o niej również jak widzę podkurwionych kitajców.

Karierę Kai można podzielić na 3 etapy:
1) nastoletnia Kaja Paschalska wcieliła się w rolę rudego upośledzonego trolla w bogoojczyźnianym gównie w odcinkach pod tytułem ‘klan’.
2) Kaja Paschalska jako trzymadełko do plastra antykoncepcyjnego
3) Kaja jako gwiazda muzyki RNB i przyczyna konfliktu Polska – Azja
Po drodze udało jej się również pokazać rude cycki w różnych periodykach ilustrowanych. Trzymam je w kiblu na wypadek, gdyby trzeba było się wyrzygać kontrolnie po alkoholowym wieczorze.
Na zdjęciu widać Kaję podczas fazy drugiej. Choć wiele osób było niejako zdegustowanych przez fakt, że polskie gwiazdki służą jako powierzchnia przylepna do antykoncepcyjnej łatki, my widzimy pewne plusy. Na widok Kai Paschalska z plastrem czy bez odechciewa się kopulacji - daje to niewątpliwy efekt antykoncepcyjny. Poza tym myśl, że Kaja Paschalska póki co się nie rozmnaża pozwala mi spokojnie zasypiać.
Na zdjęciu po prawej brat bliźniak zza oceanu, Carrot Top. Jeżeli nie wiesz kim jest Carrot Top, nie przejmuj się – to tylko dobrze o Tobie świadczy. U nas w redakcji chodzą ploty, że Carrot Top zarabia na życie jako sobowtór Kaji Paschalskiej w Azji, gdzie tłum rozwścieczonych Chinoli napierdala go kamieniami. Pamiętaj Kaja, za cziku cziku w całej Azji masz wpierdol!

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories