4 gru 2008

Jonasy i dziewczyny na święta!  

Jonasy zaśpiewały przedwczoraj “Girl of My Dreams” w Centrum Rockefellera. Wszystko w bardzo świątecznym nastroju. Plus - Joe Jonas bardzo zaangażowany w tekst piosenki, pokazywał słowa "You can take this awesome scarf my grandma made for me", prawie zrywając z siebie szalik Tommiego Hilfigera. Dobrze wiedzieć, że jego babcia robi u Tommiego.


Zastanawiamy się kim są dziewczyny ich marzeń? O której panience myślał każdy z braci Jonas wykonując ten utwór? Nick o Selenie Gomez czy o Miley Cyrus? Joe o Taylor Swift czy o Camilli Belle? A najseksowniejszy Jonas (wg People) o pierwszej swojej anonimowej dziewczynie czy drugiej? Mnie osobiście przychodzi do głowy, że "Girl of my dreams" to tylko przykrywka dla ich gejostwa. Ale! Domysły domysłami i nic i tak nie zmieni faktu, że, prócz Kevina, Jonasy są seksowne i chcemy je zjeść. Życzymy im Pameli i Carmen pod choinką!

Bracia Jonas również przedwczoraj otrzymali nominacje do nagrody Grammy w kategorii "Best New Artist" - nieważne, że wydali już 3 albumy.


Ciekawe co myśli Ryan Sheckler jak patrzy na ubrania JB? "Powinienem dorosnąć i przestać zadawać się z Kevinem Federlinem?"?XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories