8 sty 2009

William Rast: nowa miłość Justina Timberlaka  

Justin Timberlake projektuje modę: linia William Rast na NY Fashion WeekJustin Timberlake jest jak szwedzka maszyna ssąco -cipciająca: goli, pierdoli, krawaty wiąże i przerywa ciąże! Zaczynał w klubie Myszki Mickey, gdzie wraz z Kryśką Aguilera i Britney Spears poznał smak sławy, wódki, kokainy i męskiego członka. Później objął posadę 'tego wykastrowanego' członka zespołu N'Sync, którego rozpoznać można było po gnieździe włosów łonowych na głowie. Ku zdziwieniu redakcji Justin Timberlake wyrósł na świetnego muzyka i przystojnego młodego mężczyznę z sześciopakiem, któremu 50% redakcji dałoby już po 1 drinku, a 50% nawet na trzeźwo. Justin Timberlake nagrał super fajne płyty i kolaborował nawet z kroczem Madonny (respekt), ale mu to nie starczyło i postanowił zostać aktorem. Z mieszanymi efektami grał w filmach takich jak Edison czy Alpha Dog. Otworzył także restaurację oraz grał w skeczach komediowych.


Teraz Justin Timberlake wraz ze swoim ziomalem, co się nazywa Trace Ayala pokazywać będzie linie o nazwie ‘William Rast' w Bryant Parku podczas nowojorskiego tygodnia mody. W tym samym Bryant Parku, do którego chadzały dziewuchy z Sex and the City i w tym samym, gdzie pokazują swoje kolekcje finaliści Project Runway (designers, make it work!) OCh ach. Ale wracając do Justina Timberlakea, tu możecie zobaczyć kolekcję William Rast.
Justin Timberlake okazuję się być tak wszechstronnie utalentowany, że nie zdziwiłabym się jakby za rok wynalazł szczepionkę na HIV albo teleport.


XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories2 komentarze: to “ William Rast: nowa miłość Justina Timberlaka