22 sty 2009

Klip JO BRO do "Tonight" i Pojednanie Nicka Jonasa & Miley Cyrus. Headline roku? - NOT.  

Fajna koszula Nicka Jonasa.


Ostatnio Celebrudy borykały się z nieprzyjemnym problemem. Mianowicie zagościło w redakcji obrzydliwe lenistwo i znudzenie życiem "pismaka". Trochę nam trudno jest obecnie wyjść z dołka, w którym razem z dr Dembol utknęłyśmy. Obie jednak mamy nadzieję, że złe czasy odejdą i pasja z powrotem zapuka do drzwi.

By od nowa przełamać lody z natchnieniem postanowiłam podsumować wydarzenia ostatniego tygodnia. Ale, że nic nie zaparło mi tchu w piersiach, podsumowanie będzie jedynie komentarzem do nowego teledysku Jonas Brothers i pojednawczego huga Miley Cyrus i Nicka Jonasa.Można się było spodziewać, że takie wydarzenia zmienią, a nawet wywrócą do góry nogami moje, wypełnione jedynie oczekiwaniem na nowy odcinek Gossip Girl, 90210 i ostatnio Bromance, życie. Bo przecież same headline'y mają giga powera - "Miley and Nick forgiving hug" i "nowy clip Jonasów - wow wow" - czy można chcieć więcej? Na co komu diamond rings i fancy cars skoro Miley i Nick sobie wybaczyli, a Jonasy mają nowy teledysk?
Jakie jednak rozczarowanie przynosi zyoutubowanie tych newsów.

Po pierwsze teledysk do piosenki "Tonight" to video koncertowe. Spoko... Pytanie: Na jakiego wała mi drugie koncertowe video Jonasów? I na jakiego wała właściwie mi było pierwsze? I think I missed that part. Gdzie inwencja twórcza, gdzie kreatywność, gdzie witalność, młodość i pomysłowość? Ładne buźki (+jedna brzydka), chwytliwe dźwięki i extra łaszki są ok, ale w Google Trends nie pokonają Pattinsona. A już na pewno nie w połączeniu z teledyskiem "Tonight". Z czym te Jonasy w ogóle do ludzi się pchają? Z resztą sami oceńcie:

Po drugie Miley Cyrus i Nick Jonas w swoim pseudo pojednawczym przytulańcu wytrwali ok. 0,1 mikro sekundy i tyle. Nic więcej. Nic się więcej nie wydarzyło. Nie wpadli w slimaka na scenie, Nick Jonas nie oświadczył, że nosi purity ring dla picu, nie przyszedł Justin Gaston i nie było burdy, w której Miley nie straciła dziewictwa, Demi Lovato nie pokazała cycków, zero nipple slipów i side-boobsów... No generalnie nuda i żen. Fakt jest taki - Nick Jonas miał fajną koszulę i newsy z tym video w treści powinny mieć tytuł "Fajna koszula Nicka Jonasa".


XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories4 komentarze: to “ Klip JO BRO do "Tonight" i Pojednanie Nicka Jonasa & Miley Cyrus. Headline roku? - NOT.