26 sty 2009

Kanye West zaprojektował buty dla Louis Vuitton, planuje zostać baletnicą.  

Co tam u naszej małej modnisi Kanye West?


Drogi Kanye West,
Lubię twoją muzykę! Myślę, że to co robisz jest bardzo fajne i relatywnie nowe, ale musisz wyluzować z metroseksualnością, bo urosną ci niedługo cycki.
Drodzy czytelnicy, proszę rzućcie okiem na ten film:


To, że Kanye West jest przegięty i że się podnieca modą jak jego przodkowie ubitą anytylopą wiemy nie od dziś. Obecnie rutynowe przebieranie się za białego lorda mu nie wystarczyło. Teraz postanowił zaprojektować buty dla Louis Vuitton. Fakt ten sprawił, że ego Kanye spuchło jak Jessica Simpson! W obrośniętej połączeniem Jheri curl z mulletem głowie Kanyego zrodził się pomysł by przemianować się na Martin Louis The King Jr (przedtem był już znany jako Louis Vuitton don)! Ok girlfriend, ale ja osobiście zostanę przy nazywaniu ciebie per La Makumba (wymawiać z francuska i pretensjonalnie).

Kanye West to ten typ Murzyna, który lubi udawać białego, projektować modę i nadawać sobie coraz bardziej pretensjonalne ksywki. Prekursorem gesztaltu 'czarna diva płci męskiej', czyli rapera, fashionisty z problemami z własną tożsamością był jest Puff Daddy tudzież P Diddy, czy tam Puff Diddy.
Kanye, nawet jakbyś zaprojektował całą linię dla Diora, otworzył swoją własną (Negro and Bannana?) i został naczelnym Vouge'a to i tak nie będziesz nigdy białą kobietą. Sorry!

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories6 komentarze: to “ Kanye West zaprojektował buty dla Louis Vuitton, planuje zostać baletnicą.