25 sty 2009

Leona Lewis - o co ci chodzi?  

Leona Lewis - "I will be".

W nowym klipie Leony Lewis do nowej piosenki "I will be" gra Chace Crawford, znany jako Nate Archibald z Gossip Girl. Nate to zdecydowanie nie Chuck Bass, ale jeszcze przejdzie jako ciacho. Jego udział w jakimkolwiek klipie ma z pewnością ogromny potencjał, a już na pewno, gdy mowa o klipie do balladki. Niestety nowy teledysk Leony to jakieś makabryczne nieporozumienie. Po pierwsze scenariusz tej historii jest wyjęty prosto z dupy. Po drugie nie sposób oglądać połączenia w parę Leony o męskich rysach i przystojnego Chace'a - to wali po oczach silnym kontrastem. Po trzecie sama piosenka jest przemegabeznadziejna i nic nie pomoże fakt, że Leona Lewis ma nieprzeciętny głos (albo, że mówią, że taki ma). Po czwarte niektóre sceny z teledysku wykraczają o milion jednostek poza moje granice wytrzymałości na przypał, np. Leona stojąca przed samochodem Chace'a Crawford'a przez 1/4 piosenki - o co w ogóle chodzi? Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Leona Lewis usilnie stara się wczuć w nadana jej rolę, efekt jest no...mocny.


XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories6 komentarze: to “ Leona Lewis - o co ci chodzi?

 • Anonimowy
  25 stycznia 2009 22:40  

  Nie no notka ogolnie spoko ale jaki z tego brud? Leona mało nas interesuje. Napiszcie lepiej coś jeszcze o Waszym naczelnym Celebrudasie- Pattinsonku xD Bo przecież za to Was kochamy! Piosenka Leony- racja-kiszka totalna

 • Anonimowy
  25 stycznia 2009 23:54  

  Boze Chace jest taki piekny. 100 razy piekniejszy od Eda Westwicka!!!!!!!!

 • Anonimowy
  26 stycznia 2009 15:24  

  Mimo, że nie przepadam za Avril akurat jej wykonanie tej piosenki podobało się mi bardziej, a co do teledysku to faktycznie - totalna porażka.

 • Anonimowy
  27 stycznia 2009 11:47  

  Jaki bezsens, wzieli fajnego kolesia do teledysku, a potem zamkneli go w aucie zeby jakas brzydka laske pokazywac. A poza tym to uwielbiam Murzynki wyfarbowane na blond. Soooo classy :P

 • Anonimowy
  29 stycznia 2009 16:34  

  Jej akcent mnie dobija. TO jest dopiero przemegabeznadziejne.

 • Anonimowy
  30 stycznia 2009 12:46  

  o boże... No jak tak można?! To piosenka Avril i spiewa o niebo lepiej. A Leona powinna tworzyc teledyski z lepszym rezyserem. ;)