24 lut 2009

Robert Pattinson w homoseksualnym związku! Chill out biatches, tylko w filmie 'Little Ashes'  

Little Ashes - Robert Pattinson z seksi wąsikiem

Dr Dembol, czyli ja, kierując się głosem zarówno serca jak i Kochanych Czytelników napierdala oto ku uciesze wszyskich notkę na nasz ulubiony temat - Robert Pattinson. Dr Alex uważa, że jak skończyła gimnazjum w sześciu podejściach to znaczy, że wszystko wie i wszystko jej wolno. Na przykład chamsko dissować piękność dnia Roberta Pattinsona. Własnie, że nie wolno! Ja Roberta Pattinsona kocham, zwłaszcza teraz, kiedy po mału odrastają mu włoski, a ja wciągam drugą kreskę. Dlatego też na Celebrudach poleci teraz notka o nowym filmie z Robertem Pattinsonem - Little Ashes. Robert Pattinson wiedziąc, że jego pozycji bożyszcza nastolatek nie jest w stanie zagrozić nic (no może poza romansem z Clayem Aikenem) gra w filmie, którego jednym z głównych wątków jest związek homoerotyczny, który tworzą Salvador Dali (Robert Pattinson) i Federico García Lorca (Javier Beltran) Salvador Dali, jak wszyscy wiemy był malarzem surrealistą. Dodatkowo był totalnym krejzolem, który trzymał się z Buñuelem, Picassem i Miró. Federico García Lorca był gejem z deprą, który parał się głównie poezją ,dramaturgią i, jak mniemam, seksem analnym. Mówiąc w skrócie Little Ashes to taki Brokeback Mountain, tylko bez krów i koni.

Robert Pattinson
z wąsem wygląda ślicznie. Tak ślicznie, że cieplej spoglądam na swój własny wąsik. Trailer filmu jest natomiast raczej biedny, ale ja i tak czekam zniecieprliwiona na premierę. Owłosiony czy łysy, z wąsikiem czy bez Robert Pattinson dalej znajdzie miejsce w moim wyrze.

XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories16 komentarze: to “ Robert Pattinson w homoseksualnym związku! Chill out biatches, tylko w filmie 'Little Ashes'

 • Anonimowy
  24 lutego 2009 21:48  

  Luz, It's okay to be Gay! Pattinson też chce Oskara!
  Rob w boy-on-boy actions - chyba zaraz zejdę! A wąsiki nie są sexi - są weird i awkward, tak jak ta dziewczęca peruka na początku trailerka. No chyba,że pójdę za trendem i od dziś będę lecieć na dziewczyny XD

 • krycha12
  24 lutego 2009 21:50  

  Wreszcie wreszcie jakaś dłuższa notatka o Robciu! Robek kocham cię i twój wąsik też .cmok cmok

 • Anonimowy
  24 lutego 2009 21:51  

  WoW Nowa, długa notka o bosskim Robie - zaraz się rozpłynę...
  Widać Rob nabrał chętkę na oscara a teraz dają je za całowanie chłopców.
  Go Rob, zdobądź go dla fanek!!!

 • romek69
  24 lutego 2009 21:57  

  ja pocałowałem kiedyś chłopca, czy dostanę oskara?

 • Anonimowy
  24 lutego 2009 22:43  

  I jest znowu pięknie i uroczo. To odpokutowałaś za koleżankę. I żeby mi więcej takich numerów nie było! RPatts will always be on top!
  Zapamiętajcie sobie te słowa!

  A myślicie, że Pattinson miał fazę jak przywdziewał tego wąsika? Ja bym miała.
  Ja bym go z tym wąsikiem do wyra raczej nie wpuściła, chyba, że swój naturalny by miał, ale to i tak zbyt perwersyjne jak dla mnie.
  Ale i tak jest sexy, żeby nie było, że teraz ja coś do niego mam. Złego słowa bym nie powiedziała o Robciu! Never!!!

 • Anonimowy
  24 lutego 2009 23:28  

  Ale ta jego peruka mnie totalnie rozpierdala.
  A jeszcze zobaczycie, że on dostanie Oscara wcześniej niż DiCaprio :D.

 • Anonimowy
  24 lutego 2009 23:50  

  zmiencie nazwe bloga na: "cyrus-patison-fan club" juz mi sie zygac chce od tych waszych notek o nich

 • Anonimowy
  25 lutego 2009 00:07  

  "rzygać" pisze się przez "rz"
  a Pattinson przez double "t".
  A pisać to one sobie mogą o czym chcą (pod warunkiem, że nie zabraknie notek o Robciu!) , bo to jest ich blog, jakbyś nie zauważyła ;).

 • Celebrudy!
  25 lutego 2009 01:00  

  DR ALEX: Jeszcze nie skończyłam gimnazjum.

 • mega nuda67
  25 lutego 2009 01:06  

  ciesze sie ze narkomanka dr dembol kocha pattinsona i macie z tego frajde. Robert Pattinson w anglii i stanach jest juz niemodny. teraz on top sa znow jonasy. pogódzcie się z tym. i poczekajcia na new moon wtedy bedzie znow na niego moda.

 • Anonimowy
  25 lutego 2009 03:31  

  Dzięki, że nas poinformowałaś co jest aktualnie modne w Ameryce, naprawdę, nie wiem jak mogłam żyć nie wiedząc tego wcześniej! Aż zjawiłaś się Ty i niebo się rozstąpiło, aż wszystko stało się jasne i czytelne! Wow! Jonasy są teraz more hot than Rob! To nic, że to ulizani brzydale i maminsynki&dziewice orleańskie! Mamy ich lubić, bo są kurwa modni w Anglii! I w Ameryce! I'm so excited! Kurde, dobrze, że przeczytałam ten komentarz, bo żyłabym w niewiedzy, ubóstwiając Robcia ponad miarę i dopiero bym sobie wiochy w szkole narobiła, gdybym o tym głośno powiedziała na forum publicznym! It is awful&awkward! Rzucam Cię Robert, sorry man! Dla Jonasów! Ale nie martw się, wrócę po premierze NM, bo znów będziesz modny, tak jak przepowiada ktoś o nicku mega nuda67, o.!
  Hot kisses dudes, especially for mega nuda67, która była łaskawa mnie uświadomić co jest teraz trendy w wielkim świecie! Yay!
  Jedyne co mogę jeszcze zrobić w tej sytuacji, to powielić słowa Kate Winslet, które wygłosiła z tej mównicy dziękczynnej: Fuck you so much!

 • anonimowa.
  25 lutego 2009 17:57  

  dla celebrudow dzien bez Pattinsona to dzien stracony.

 • Anonimowy
  27 lutego 2009 18:50  

  I prawidłowo! Ja także hołduję stwierdzeniu: Dzień bez Pattinsona, dniem straconym. To moja myśl przewodnia. Miłość winno się starannie pielęgnować! Nawet tę platoniczną, nieokraszoną żadnymi podtekstami erotycznymi (ależ skąd, żadnych zgubnych myśli)! A już zwłaszcza miłość do Robcia...

 • Anonimowy
  27 lutego 2009 18:54  

  hahahahha te komenty o Robciu rulezz :P
  W sumie możecie się przekwalifikowac i pisać tylko o nim :P Tylko z taką ironią jak do tej pory :D

 • Anonimowy
  27 lutego 2009 19:08  

  Ale o jakiej Ty ironii mówisz?! Jak można ironizować na temat ROBCIA?! Toż to totalne zbezczeszczenie świętości. Rozbój w biały dzień normalnie!

 • Anonimowy
  4 marca 2009 01:28  

  dziewczyny! nie wiem jak do tego doszlo ze tu sie znalazlam ale juz was kocham!..a wieeem...patison ehh bo jego kocham tez a najbardziej kocham Dalego z tej spolki och i ach! a little ashes przejdzie bez echa przynajmniej wielkiego tak mniemam tak samo jak calkowite zacmienie z dicaprio, ktory byl posuwany przez Verlaine aka remusa lupina to jzu wiemy co laczy patisona z dicaprio :) sex analny i harry potter i wszytsko zostaje w rodzinie :) a tak sszczerze to i tak Gala jest najlepsza (byla :P)