20 lut 2009

Justin Gaston ma dużego.. farta, że poznał Miley Cyrus  

Miley Cyrus, Justin Gaston and his hidden gemNie można powiedzieć jednoznacznie, że Miley Cyrus jest brzydka. Nie ma może zbyt wyrafinowanej urody, ale nie można nią straszyć dzieci. Miley Cyrus jest na pewno trochę wieśniarą, od której bije stanem Tennessee na kilometr. Jednak nie przeszkodziło jej to w umieszczeniu swoich albumów Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus i Breakaout na pierwszym miejscu listy Billboard. Eat this Demi Lovato! Ryj córki piosenkarza country nie przeszkodził jej również w usidleniu Justina Gastona. Justin Gaston to niewątpliwe one hot cookie! Jego (myślą nieskalana) facjata i sześciopak śni się po nocy nie jednej nastolatce jak i nastolatkowi.Sesja do magazynu VMAN pozwala nam dowiedzieć się jeszcze więcej o Justinie. Justin targa w dresie kawał armaty. Chociaż fakt, że zasysa pośladami siatkę jest trochę niepokojący, patrząc na ładunek można mu wybaczyć. Redakcja Celebrudów, marząc i śniąc by być tą siatką, wybacza Jasonowi Gastonowi wszystko.


XOXO
DR DEMBOL

PS: Oczywiście reklama Biedronki to żarcik.

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories6 komentarze: to “ Justin Gaston ma dużego.. farta, że poznał Miley Cyrus

 • Anonimowy
  20 lutego 2009 18:46  

  Eee...wg mnie gość jest ohydny. I ogólnie interesuje mnie mniej więcej tak samo jak trol Aguilery. I don't get it. Napiszcie o kimś ciekawym, a nie jakiś Justin/Jason Gaston.

 • Anonimowy
  21 lutego 2009 15:59  

  wedlug mnie fotomontaz z biedronka jest swietny! czemu o tym nic nie ma napisane wiecej niz ze to zart? a ze zart to w ogole po co jest napisane? dr dembol boi sie przesladowcow? nie wierze!

 • Jonasjenny
  21 lutego 2009 16:10  

  Justin jest ok. Ale one hot cookie to był Nick Jonas!

 • DR DEMBOL
  22 lutego 2009 11:05  

  Dr Dembol jak się już czegoś boi, to wypija 3 drinki i już się niczego nie boi.

 • Patzzerka
  22 lutego 2009 12:33  

  o matko w ogole to oczywiste ze sie doktor debol niczego nie boi! jak smiecie ja oskarżać!

 • Anonimowy
  22 lutego 2009 22:42  

  Jak patrzę na tego gościa to mi się na wymioty zbiera! Trzyma się za swojego kapucyna jakby się bał ze mu zaraz wkładka powiększająca odpadnie normalnie k...wa zal.pl XP