17 wrz 2009

Nowy trailer New Moon  

Tegoroczne VMA-sy były pełne super niespodzianek - jedną z nich był nowy zwiastun NEW MOONCo tam Taylor Swift ze swoim milczącym przyznaniem się do bycia totalną lamuską, co tam Kanye West stróż prawidłowości nagradzania, co tam Madonna i jej wielkie słowa zapisane na zawsze w historii POPu? phi! To wszystko ginie w cieniu Kristen Stewart, Taylora Lautnera i Roberta Pattinsona zapowiadających super nową zajawkę drugiej części sagi Twilight. A trailer oczywiście jest taki, że zaraz padnę trupem z podniecenia. Jacob, które mówi "what the hell were you thinking?" OMG!!Zobaczcie do czego posuwają się Stany Zjednoczone (tu akurat stan Utah) przy promowaniu New Moon. Labirynty kukurydziane "Team Jacob"(yeah!) i "Team Edward" będą otwarte dla publiki od 20 września do końca października. Spieszcie się, bo nie zdążycie się zgubić w Taylorze i Robercie!


XOXO
DR ALEX

Chris Brown i prace społeczne.  

Jakoś za bardzo się cieszy i nie pokutuje należycie!! Chris Brown - jak ryba w wodzie.


Sprzątaj, tyraj, sprzątaj! Mam szczerą nadzieję, że ta praca rozpoczyna się o 5 rano i kończy dopiero o 19. Że żaden odbębniający z nim karę przestępca (a.k.a. inna niegrzeczna gwiazdka z L.A.) go nie lubi i podczas przerwy na lunch wszyscy rzucają w niego jedzeniem i plują w niego. Że akurat trafił w teren, który jest odwieczną drogą powrotu z imprezy Courney Love albo miejscem schadzek na szybki numerek Lindsay Lohan.Na klipie poniżej widać, że Chris nie za bardzo przejmuje się ani nie ubolewa na swoim ciężkim losem. Zatem wniosek jest jeden: jest zwyczajnie stworzony do pracy fizycznej i idealnie się tam odnajduje. Jednak jest coś na co przydało się pobicie Rihanny - Chris Brown odnalazł życiowe powołanie.XOXO
DR ALEX

15 wrz 2009

Czym by były VMA-sy bez Kanye Westa?  

Bez Kanye nie ma funu!


Myślicie, że Kanye West to pojeb? Ale czy zastanowiliście się tak serio nad tym?

Bo bez Kanye (i alkoholu i narkotyków) świat byłby czarno-białą reklamą Sony z tymi piłeczkami - pamiętacie? Wiadomo, że Taylor Swift jest spoko i, że uwielbiamy jej piosenki (zwłaszcza tę z byłym chłopakiem Miley Cyrus i te jakieś tam inne), ale, tak szczerze, kogo obchodzi co ona ma do powiedzenia przy odbieraniu nagrody za videoklip, z którym niewiele miała wspólnego? Mnie np. w ch.. nic to nie obchodzi. Natomiast Kanye West wydzierający po raz kolejny nagrodę z rąk niewinnych zwycięzców i wymierzający sam sprawiedliwość w świecie muzyki pop - to jest coś co ja chcę widzieć. O to właśnie chodzi. A poza tym miał rację, bo klip do Single Ladies jest mistrz.

A oczywiście kto jak zwykle na całym zdarzeniu wyszedł najlepiej? BEYONCÉ Knowles - Miss święta matka obowiązku i pracy. W momencie swojego zwycięstwa oddała parą chwil Taylor na podziękowania i po raz kolejny wszyscy pomyśleli "spoko ta Beyoncé". Asystentka prezesa Celebrudów! (moja) była z tą świętą dwójką w Chorwacji i mówiła, że tak naprawdę ćpają i gwałcą dzieci, także nie wierzmy pozorom (co z tego, że istnieje gigantyczne prawdopodobieństwo, że pomyliła ich z rodzicami?). Ale Single Ladies video - rzeczywiście mistrz.
A ta Taylor stoi jak głupia i nie wie co powiedzieć. lol.
XOXO
DR ALEX

Przemowa Madonny na VMA 2009  

Madonna o Michaelu Jacksonie - it made history.


Piękna, potwornie długa, szczera, od serca, mało amerykańska i taka ludzka. Madonna nie udawała, że była jego mega przyjaciółką, ani że wspierała go w trudnych chwilach. Wytknęła wszystkim, w tym sobie, że go opuścili, że szydzili z niego, gdy potrzebował pomocy i prawdziwych przyjaciół. Ukazała Michaela, jako bohatera epoki, geniusza muzycznego i tanecznego, jednocześnie podkreślając fakt, że przede wszystkim Michael Jackson był człowiekiem, jak my wszyscy. Oczywiście tak dobrze ułożyła swoje słowa, że właściwie było bardziej o niej niż o nim, ale to w końcu Madonna i o to w niej chodzi. Cała mowa się nie dłużyła, a pod jej koniec chciało się żeby trwała. A my byliśmy światkami najważniejszych wydarzeń w historii popkultury! Feel it.XOXO
DR ALEX

1 wrz 2009

i waszym zdaniem on nie jest hot?  

WIELKIE Sorry wszystkie Pattinson-fanatyczki, ale Taylor Lautner jest zajebistym ciachem i kropka.


Nie ma specjalnie co pisać. Jest fakt i teraz trzeba go zgodnie przyjąć, przełknąć, strawić i wydalić. Dowodem są fotki z amerykańskiego Teen Vogue'a i dwa filmiki z planu sesji zdjęciowej dla Vanity Fair. Taylor Lautner z sagi Twilight jest zdecydowanie najjaśniejszą gwiazdą nowej części - New Moon. Kristen Stewart czuje się z nim znów szaloną nastolatą i nie musi udawać wielbicielki poezji by się podlizać poważnemu Pattinsonowi. No i, jak zwykle, Team Jacob!

XOXO
DR ALEX