15 wrz 2009

Czym by były VMA-sy bez Kanye Westa?  

Bez Kanye nie ma funu!


Myślicie, że Kanye West to pojeb? Ale czy zastanowiliście się tak serio nad tym?

Bo bez Kanye (i alkoholu i narkotyków) świat byłby czarno-białą reklamą Sony z tymi piłeczkami - pamiętacie? Wiadomo, że Taylor Swift jest spoko i, że uwielbiamy jej piosenki (zwłaszcza tę z byłym chłopakiem Miley Cyrus i te jakieś tam inne), ale, tak szczerze, kogo obchodzi co ona ma do powiedzenia przy odbieraniu nagrody za videoklip, z którym niewiele miała wspólnego? Mnie np. w ch.. nic to nie obchodzi. Natomiast Kanye West wydzierający po raz kolejny nagrodę z rąk niewinnych zwycięzców i wymierzający sam sprawiedliwość w świecie muzyki pop - to jest coś co ja chcę widzieć. O to właśnie chodzi. A poza tym miał rację, bo klip do Single Ladies jest mistrz.

A oczywiście kto jak zwykle na całym zdarzeniu wyszedł najlepiej? BEYONCÉ Knowles - Miss święta matka obowiązku i pracy. W momencie swojego zwycięstwa oddała parą chwil Taylor na podziękowania i po raz kolejny wszyscy pomyśleli "spoko ta Beyoncé". Asystentka prezesa Celebrudów! (moja) była z tą świętą dwójką w Chorwacji i mówiła, że tak naprawdę ćpają i gwałcą dzieci, także nie wierzmy pozorom (co z tego, że istnieje gigantyczne prawdopodobieństwo, że pomyliła ich z rodzicami?). Ale Single Ladies video - rzeczywiście mistrz.




A ta Taylor stoi jak głupia i nie wie co powiedzieć. lol.




XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories



6 komentarze: to “ Czym by były VMA-sy bez Kanye Westa?

 • Anonimowy
  15 września 2009 17:20  

  nienawidze tej Swift .. gdy to ogladalam to nawet zal mi jej nie bylo .. przynajmniej sie cos dzialo!

 • Anonimowy
  15 września 2009 19:49  

  Przecież ten teledysk do Single Ladies jest nudny jak flaki z olejem. Gdzie tu mistrz? :|

 • ewka1455556
  15 września 2009 22:17  

  mistrz mistrz. single ladies rządzi.

 • Anonimowy
  15 września 2009 22:59  

  All the single ladies all the single ladies oooo

 • Anonimowy
  16 września 2009 19:17  

  Kanye West jest dupkiem, nie ze względu na to, że zabrał głos nie mającej nic do powiedzenia Taylor Swift (która w sumie tak nie wiem za co dostała nagrodę, bo piosenki nie znam, teledysku nie widziałam). Jego zachowanie samo w sobie było kretyńskie i godne wyłącznie palanta. Beyonce lubię, piosenkę Single Ladies też, ale teledysk - mistrz? no sorry, przez cały klip 3 piękne kobiety tańczą i finisz. Gaga powinna dostać nagrodę za teledyski! <3

  nie mam konta google, openID, swojej strony www, więc muszę pozostać anonimowa, och.

 • Anonimowy
  17 września 2009 13:36  

  single ladies cool teledysk gaga ssie.