1 sie 2009

Shakira She-Wolf new video - "Błagam niech ktoś mnie zapłodni - teraz!"  

Shakira Shakira!


Czy Antonio de la Rúa (ten brzydal obok Shakiry, syn byłego prezydenta Argentyny) w końcu pozwoli Shakirze się rozmnożyć i uratuje nas od jej tyłkowypięć i cyckonapięć?

Nowy teledysk Shakiry Shakiry do piosenki She-Wolf jest conajmniej wyjątkowy, podobnie jak wyjątkowy jest jej tytuł, który już od wczoraj notorycznie mylę ze zwrotem "shemale". Robię to być może dlatego, że argentyńska gwiazda od dawien dawna w przedziwny sposób operuje angielszczyzną i sama podsuwa te interpretacje, np. teskt Whenever... Whatever: "Lucky that my breasts are small and humble So you don't confuse them with mountains" - za każdym razem wtf? A może Shakira Shakira ze swoim roboto-afrykańsko-godowym tańcem delikatnie trąci posiadaniem jaj - who knows?W każdym razie nowy klip odkrywa przed nami nowe fizyczne umiejetnosci Shakiry Shakiry: np. okazuje się, że Shakira Shakira umie zrobić szpagat, sznurek, fikołka, umie także zrobić te wszystkie potworne rzeczy, które robi Madonna, czyli między innymi przekładanie nogi za głowę i wywalanie krocza do przodu - no umie, ale czy na pewno przemawia to na jej korzyść? Jeśli tym klipem Shakira Shakira wyzywa na pojedynek "kto jest bardziej sexy" Beyoncé to ostro przegrywa... no! Bo nowy klip Beyoncé jest tak idealnie, klasycznie sexy, bez wulgarności i natarczywości, że wręcz należy się z niego uczyć bycia kobietą.Na Shakiry Shakiry korzyść przemawia na pewno jej świadomość, że Twilight jest na topie. Ale czy to wystarczy żeby shitowy hit z shitowym teledyskiem sie sprzedał? (Mnie tak:) Shakira Shakira!

Update: Po paru wysłuchaniach - kocham She-Wolfa.


XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories18 komentarze: to “ Shakira She-Wolf new video - "Błagam niech ktoś mnie zapłodni - teraz!"

 • Anonimowy
  1 sierpnia 2009 17:12  

  OOOO Celebrudy starają się nadrabiać zaległości. Nie musicie na raz strzelać dziesięcioma nowymi newsami. Wystarczy jak rzucicie nową notkę co 2-3 dni. Celebrudy RLZ XD

 • Anonimowy
  1 sierpnia 2009 17:27  

  ale dobrez ze wstawiaja codziennie!! brawo oby tak dalej!

 • Ruda Grażyna
  1 sierpnia 2009 18:34  

  Zgadzam się. O ile piosenka Shakiry daje radę, to teledysk, a raczej, to co ona tam wyprawia, to jakiś koszmar. Jej ruchy nie są sexowne, one są śmieszne. Natomiast Beyonce trzyma poziom, niezła piosenka i całkowicie zgrabny teledysk. Jej ruchy na pewno nie powodują u mnie wymiotów, jak jest to w przypadku Shakiry.
  Pozdro.

 • Levrith
  1 sierpnia 2009 19:22  

  nie cierpię ani jednej, ani drugiej.

 • Anonimowy
  1 sierpnia 2009 19:46  

  Rzeczywiście, Shakira Shakira ma w tym teledysku tyle seksapilu co tirówka po piędziesiątce desperacko wymachiwanie kroczem... Albo Madonna. Ale to chyba teraz to samo XD.
  Przecie takie rzucanie się po klatce i wymachiwanie kończynami nie pomoże jej w zapłodnieniu! No chyba że to jakiś tajemny kolumbijski taniec płodności, kulty zoofilskie i te sprawy...

  Beyonce jednak też się nie popisała. Jakiś mało ekscytujący ten teledysk. I ten strój na końcu - co ona, nowy, czarny model C3PO?

 • Anonimowy
  1 sierpnia 2009 19:49  

  Eeeej... Toć ona śpiewa "Shemale" a nie "Shewilk". No i zalatuje od niej chłopem na kilometr. Biedny brzydal Rua, usidlony przez krypto-transwestytę!

 • Aleksandra
  3 sierpnia 2009 14:46  

  ej, a co ma Twilight do Shakiry Shakiry??
  Tragiczny ten jej teledysk:/

 • Anonimowy
  31 sierpnia 2009 23:30  

  no ze ona jest kobietą wilczycą. jak jacob w new moon tylko on jest meżczyzną-wilkiem

 • Anonimowy
  18 września 2009 16:22  

  Shakira jest Kolumbijką a nie Argentynką... gratulacje dla nieuka, który przygotował text o Shakirze...

 • Anonimowy
  21 października 2009 21:29  

  http://www.youtube.com/watch?v=V0QNEZTzENU

  polalam..

 • Anonimowy
  1 września 2010 15:56  

  Wydaje mi się ze piszą tu same zazdrosne kobiety;) jesteście chore Shakira wymiata w tym teledysku i to nie tylko moje zdanie ;) A co do porównania Shakira Beyonce to nie ma tu żadnego porównania... ;) Beyonce sztuczna laska z solara i tapeta na mordzie ;) Shakira? Piękna wystarczy zobaczyć ostatni teledysk do piosenki "Waka Waka" jak nie wiele jej trzeba... ;) po waszych komentarzach widać jakie osoby się wypowiedziały pod tym artykułem durne puste lalunie z samoopalaczem na mordzie. SIEMA ELO JLB BILON HG HA!

 • Anonimowy
  1 września 2010 15:58  

  PS: A tanćzy jak najbardziej sexownie jak widać młode cipy jesteście i nie macie pojęcia co nas kreci ;] wracajcie do elementarza a nie wkurwiacie ludzi. elo

 • Anonimowy
  5 września 2010 17:41  

  jest mi bardzo żal.
  świat to nie tylko wielkie piersi, i brak majtek przy wysiadaniu z samochodu.
  to też świeża, chrupiąca bułka o poranku.
  to płatek śniegu roztapiający się na Jej ciepłej, wyciągniętej dłoni.
  wszystko, o czym myślę, że nie macie bladego pojęcia.

  Pannie S.
  Whenewer wherewer chylę czoła.

  K.

 • Anonimowy
  22 lipca 2011 10:56  

  blagam niech ktos usunie ta strone to jakis koszmar eheheheheheh

 • staszek 70
  4 lutego 2012 23:44  

  Hej do wypocinodawcy tekstu : Shakira- wdzięczna z tłumaczenia Arabskiego nie jest Argentynką baranie , a Kolumbijką , a do niekturych dzięciołów może sami popląsacie na scenach świata he he i zanim kogoś zaczniecie oceniać to wpierw go poznajcie .

 • staszek 70
  4 lutego 2012 23:47  

  Quwa jak czytam te wasze wypociny to mi ręce opadają - głupie puste polskie krowy .

 • staszek 70
  4 lutego 2012 23:49  

  I same anonimy , CO POPAPRANE SZUMOWINY wstydzicie się samych siebie ????

 • staszek 70
  4 lutego 2012 23:50  

  Hej do wypocinodawcy tekstu : Shakira- wdzięczna z tłumaczenia Arabskiego nie jest Argentynką baranie , a Kolumbijką , a do niekturych dzięciołów może sami popląsacie na scenach świata he he i zanim kogoś zaczniecie oceniać to wpierw go poznajcie .