31 paź 2009

Strasznie słodka Taylor Swift  

Ha-Ha-Ha-Halloweenowa Ellen.


taylor launter całuje taylor swiftBardzo lubię show Ellen i będę go jeszcze bardziej lubić jak pojawi się w nim Justin Bieber, a wydarzy się to niebawem. Ale tak naprawdę Ellen nie musi wygrywać mojego serca Justinem, bo tym co zrobiła naszej kochanej Taylor Swift wygrała je nieodwracalnie. LOL! Nie wiem czy po tym co wycierpiała ostatnio Taylor jest to na pewno wskazane, ale ufam ze jej sexy ciacho nowy chłopak Taylor Launter ją należycie wytuli i ukocha po tych traumatycznych przeżyciach. Isle of 2 Taylory! A jak wezmą ślub będzie Taylor Launter z Twilight i Taylor Launter kiedyś Swift. Lol lol lol.Plus mały bonusik - Miley Cyrus straszy dzieciaki w białej peruce, łapiąc za stopy - brzmi strasznie, zapowiada się strasznie, ale straszny okazuje się jedynie śmiech Miley - słitaśne:
XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories4 komentarze: to “ Strasznie słodka Taylor Swift

 • TIPSY1234
  1 listopada 2009 00:02  

  To jest przepiękne . najpiękniejsze, że taylor się wywraca. nachodzi mnie smutna refleksja, że jednak zawsze najśmieszniejsze jest jak ktoś się wywraca.

 • Anonimowy
  1 listopada 2009 13:04  

  o boze, uwielbiam ellen za to, jest swietna :D
  a smiech miley mnie przeraza ..

 • Anonimowy
  1 listopada 2009 13:35  

  Miley rży jak koń, ale i tak jest zajebista! szkoda, że nie ma już Twittera

 • Mona
  1 listopada 2009 19:18  

  Koński śmiech to przy tym cichy, delikatny tudzież dźwięczny chichocik. A wręcz małe chichotunio. Miley śmieje się jak herod-baba a przy tym strasznie skrzeczy. Myslał by kto ze do raczej drobnej acz wieśniackiej Miley nie pasuje takie rżenie a tu taka niespodzianka. Nawet mi jej zal...

  Teraz cos o Taylor...pięknie się wywaliła..świetne zagranie i na pewno je kiedyś wykorzystam...myślałam ze normalnie w wucet przywali...a Taylor to właściwie męskie imię czy żeńskie imię...?
  Tak właściwie to czy taylor nie jest dla taylor za młody? co jeśli taylor wsadzą do więźnia za zgwałcenie Taylora? Taylor-pedofil to jednak przykre...

  skoro lubicie moje komentarze to nie bd sie tym razem kajac za długosc komentarza...

  XD XD XD

  POZDRO!