29 cze 2009

Michael wierzył, że jest tak twardy jak jego kochany tatuś.  

Ale nie był.


Joe Jackson to niezła dziwka. Podejrzewam, że nie jest on w rzeczywistości ojcem Michaela lecz Madonny. Tylko po nim Madonna mogłaby odziedziczyć swój brak wrażliwości, tę obrzydliwą zuchwałość i bezczelność, które przez lata są jej znakiem rozpoznawczym. Gdzie tej niewinnej istocie jaką był Michael do takiego tyrana?

Joe Jackson pojawił się w niedzielę na Bet Awards bez widomego powodu. Całkowicie uradowany i ochoczy odpowiadał na pytania zdezorientowanego redkarpetowego hosta. "Jak się pan miewa?" "Świetnie." - bo 80latki, które tracą synów zazwyczaj miewają się świetnie. "A jak rodzina?" "Całkiem w porządku.". Reporter bezskutecznie nakierowuje 80latka "Wiem, że ostatnie dni musiały być dla was ciężkie...". Niedosłyszący zapewne (ale załóżmy, że słyszy - wtedy wypada na większego potwora) Joe Jackson wydobywa z siebie zaskoczone "hee??". Widocznie zapomniał o śmierci synka. W końcu udaje mu się przypomnieć piątkową tragedię i stwierdza, że "straciliśmy największą mega gwiazdę świata". To, że był jego synem także mu widocznie umknęło z pamięci. Może przez lata myślał, że ten biały twór to jego odboska kopalnia złota, która bez wiadomej przyczyny daje się doić i nie narzeka?

A czemu Joe Jackson w ogóle pokazał się na Bet Awards? Według niego, żeby oddać hołd synowi. Według mnie (i wielu, którzy zobaczą materiał poniżej) cel był zdecydowanie inny i całkowicie jasny - promoting, promoting, promoting. To, że 80latek wie co to blue ray to istna fantazja. Mam nadzieję, że Michael Jackson znajdował w tej postawie swojego ojca choć cień tatusiowego dobra, ale wspólnego z nią miał na szczęście zero, mimo swoich przekonań.

XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories6 komentarze: to “ Michael wierzył, że jest tak twardy jak jego kochany tatuś.

 • Anonimowy
  29 czerwca 2009 23:41  

  No! niezła suka z niego.

 • Anonimowy
  30 czerwca 2009 10:58  

  CO ZA GNÓJ!!!
  na początku filmiku wygląda tak jakby miał się zaraz uśmiechnąć...
  Oglądałam kiedyś jakiś program dokumentalny o Michaelu i z tego co się dowiedzieli reporterzy ten cały ciul joe był dla małego Michaela bardziej potworem niż ojcem!!!
  ten gnój powinien smażyć się w piekle!
  biedny Michael [*]

  dodam tylko tyle że nigdy nie byłam jakąś wielką fanką Michaela ale zawsze bardzo Go szanowałam i nigdy nie powiedziałam na Niego złego słowa...

 • Anonimowy
  30 czerwca 2009 13:56  

  boze biedny Mikey!

 • Anonimowy
  30 czerwca 2009 19:50  

  Jaki skurwysyn!!!!!! Jego jedynym zmartwieniem jest to, że stracił dojną krowę która przynosiła kupe kasy, a nie syna. On tam nie poszedł reprezentować Michaela tylko lansować swoja jebaną firmę złamas pieprzony!!!

 • Anonimowy
  1 lipca 2009 21:46  

  Tak, biedny MJ. Wszyscy pogrążamy się w rozpaczy.
  A może by tak zrobić kompilację plot z ostatnich miesięcy, kiedy byłyście umarłe? O Madonnie i Jesusie, Brangelinie i mnóstwie innych celebrytów? A sesja Zaka (N)Efrona w GQ? A Pattinson prawie umarnięty przez fanki? Tyle plot! Tyle zaległości!

 • Anonimowy
  1 lipca 2009 22:14  

  zgadzam się z Anonimowy
  1 lipiec 2009 21:46 !!
  PLEASE!