2 lip 2009

Synek Michaela będzie hot.  

Prince Michael Joseph Jackson Jr we will wait!


W trakcie mojej żałoby natknęłam się na fotki dzieciaków Michaela Jacksona, o których wcześniej wiedziałam tylko tyle, że są białe i zamaskowane. Ku mojemu zdziwieniu odkryłam, że synek Michaela, Prince 17 imion ma całkiem niezłe rysy i zapowiada się, że wyrośnie z niego poważne ciacho. Według Michaela Jacksona, Prince Michael podobno odziedziczył jakieś tam talenty, więc jest szansa, że będzie z niego utalentowane niezłe ciacho.

Im dłużej oglądam jego zdjęcia nabieram przekonania, że
jest on w rzeczywistości synem Michaela. Na zdjęciu po prawej widać dłonie Princa, które są bardzo podobne do dłoni jego "daddiego", dużych, chudych, z dziwnie powyginanymi palcami i długim śródręczem. Może to złudzenie i przez to, że od kiedy Michael nosił plasterki na palcach jego dłonie stały się dla mnie w jakiś sposób charakterystyczne. Ale poza tym pewne cechy są ewidentnie wspólne, te duże czarne oczy, kości policzkowe oraz ta przygarbiona postura. Na zdjęciu z białymi skarpetkami i czarnymi mokasynami (poniżej) mimo, że nie widać podobieństw nie sposób oprzeć się wrażeniu. Dr ignorantka Dembol uważa, że na 100% to nie są jego dzieci, ja jestem zdania, że to się jeszcze okaże. Na razie można wierzyć lub nie słowom Michaela, a z tego co pamiętam ludziom nieżywym nie wypada nie wierzyć! czy jakoś tak.Zanim jednak Prince Michael La Toya Janet Jermaine Marlon Tito Joseph Jackson Junior dorośnie i udzieli miliona wywiadów w temacie własnego dzieciństwa pozostaje nam... np. zabawa w matchmakerów. Co powiecie na Prince Michael Jackson + Lourdes Leon? Jak dla mnie idealnie.


XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories7 komentarze: to “ Synek Michaela będzie hot.

 • Anonimowy
  5 lipca 2009 11:10  

  wtf?! przecież gardzicie madonną ;p chociaż match całkiem rozsądny!
  ale czy ktoś jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć, czemu te dzieci są białe? dna mu się zmieniło czy jak?

 • Anonimowy
  5 lipca 2009 12:37  

  one moga byc biale. bo ich matka byla biala.to jest tzw : genetyka. kolor skory bialy jest recesywny (chyba, wedlug najprostrzego prawa mendla - gimnazjum) i w takim razie jest prawdopodobienstwo ze dzici beda biale jesli michael mial bialych przodkow! a na pewno mial.

 • Anonimowy
  6 lipca 2009 01:09  

  Przeciez one sie juz urodzily jak on był biały heloł?

 • NightTerror
  6 lipca 2009 14:53  

  Jeżeli Lourdes będzie taka jak matka, to szczerze Prince'owi nie życzę związku z nią. Niestety, w moim wyrku też miejsca nie znajdzie (wczuwam się w klimat Celebrudów, to te emocje po Waszym powrocie), bo nie dość, że nie mój typ, to jeszcze o molestowanie nieletnich by mnie posądzili. No, ale może ktoś się nim kiedyś zajmie, kto wie. W każdym razie, dupa w troki i do roboty, bo macie trochę zaległości!

 • Anonimowy
  6 lipca 2009 17:23  

  on jest hot. gowniarz ale rzeczywiscie ma niezle rysy!

 • Anonimowy
  18 lipca 2009 16:29  

  On jest śniady. Więc to logiczne mama biała tata czarny dziecko mulat logiczne. A co do Lourdes i Prince'a on za ładny dla niej... ;p

 • Anonimowy
  19 sierpnia 2009 08:22  

  żartujesz?!!ja go zamówiłam jak mi się znudzi to może znajdę czas i jej go podrzucę.