5 lis 2009

Nowa Shakira. ym.  

Did it Again - Shakira


Ostatnio dowiedziałam się, że Shakira jest kobietą wykształconą. Szok. Przez 'wykształconą' rozumie się - 2 miesiące w collegu undercover. W jednym wywiadzie Shakira skleciła zdanie, dotyczące czasu, zawierające słowo 'Proust'. Szok2. Nie wiem o co chodzi z tą Shakirą. Niezgłębiona jest dla mnie jej psychika. Np. kiedyś powiedziała, że każda z nas może być She-Wolfem i jak nie wiadomo czym jest 'disco stick' Lady Gagi, tak do tej pory She-Wolf jest jednym, wielkim znakiem zapytania. Nie zdziwiłabym się gdyby She-Wolf był tym stworkiem z brzucha Kanye Westa.

Shakira jest z pewnością kobitą-torpedą, cokolwiek ktokolwiek przez to rozumie. Każdy jej nowy, poetycki tekst piosenki jest tak pojeb*ny, że brak mi odpowiedniego porównania. Jednak, o ile Shakira jest takim totalnym nie wiadomo czym, to o tyle zawsze daję jej ogromny kredyt za niecodzienność i oryginalność. I tak naprawdę, jeśli Shakira nie będzie trąbić o tym, że jest wykształcona jak pani psycholożka Natalie "Harvard" Portman, to jest ok.

Nowa Shakira nie zawodzi - wciąż super oryginalny pomysł na teledysk i trzeba przyznać, że wykonanie znakomite. Zastanawiam się tylko po co, poza łóżkową, są inne sceny typu 'Shakira w saunie'?
Uwielbiam jak Shakira tańczy taniec plemienny. Tym razem w kreacji wieczorowej - czym byłyby jej klipy bez tańca plemiennego? Nieważna jak mało kobiecy i dziwaczny się on wydaje, jest to niewątpliwie jej znak rozpoznawczy i być musi. Bez niego Shakira nie będzie ani torpedą, ani She-Malem i jej hips will lie for sure. Check it out.

Piosence oczywiście trzeba dać minimum 4 wysłuchania by stała się zajebistym hiciorkiem.
XOXO
DR ALEX

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories11 komentarze: to “ Nowa Shakira. ym.

 • PRINCIPESA JAKSON2
  5 listopada 2009 21:39  

  co to kurwa za wiesniacze napisy. ja jebam. 14 latki + photoshop = fail

 • Anonimowy
  5 listopada 2009 22:05  

  zgadzam sie z przedmówcą...

 • Celebrudy!
  5 listopada 2009 22:12  

  DR ALEX: Damn! przyznaję się! są shitowe.

 • Anonimowy
  6 listopada 2009 08:13  

  Blah, niech mnie portman z tym swoim Harvardem nie wkurwia, bo i tak ma i pewnie juz zawsze bedzie miala tylko Bachelora z tej psychologii wiec chuj z nią :/ Intelektualistka, niech wreszcie jakiś dobry film zrobi... (sorry za offtop)

 • Mona
  6 listopada 2009 15:38  

  Shakira jest the best. to moja ulubiona piosenkarka ..wgl to moja muza jest...hiszpańska muzyka i te klimaty baraniego głosu do zarzucania biodrami..to jest to.
  wgl to każda jej piosenka jest the best. i nie wiem co ona widzi w antonio de la rua toż to grubas jest.. a ona tak fajnie tanczy...


  wywieźmy Miley na kupie gnoju
  Shakira rulez.

  (miley jest w strefie skate-off)


  a co do tego stworka westa to to chyba faktycznie prawda...XDXD

 • Wypasiona Foczka
  7 listopada 2009 04:55  

  Daniel "Cloud" Campos jest boski w tym teledysku. Obejrzyjcie sobie jego filmiki na YT (zwlaszcza z trasy koncertowej Madonny) a zakochacie sie w nim jak ja!

 • Anonimowy
  7 listopada 2009 19:19  

  siekiera, siekiera, inteligjętna kobita jest, w końcu szi łólf ;-d

 • Justyna Bober
  8 listopada 2009 17:52  

  Klęska. Nie znalazłam na waszej hot stronce żadnych artykułów o tokio hotel. Aż się zdziwiłam , że po EMA nie stwierdziłyście, że jesteście ich wielkimi fankami! (Przecież teraz każdy jest!) My heart is broken, so fucking broken.

 • Celebrudy!
  8 listopada 2009 22:02  

  DR ALEX: Jesteśmy wielkimi fankami Tokio Hotel. A dr Dembol jest ponadprzeciętną fanką, bo zna niemiecki. Notka o Tokio Hotel? will see about that:)

 • Justyna Bober
  8 listopada 2009 23:20  

  Oh rly?! Jestem wzruszona! I trochę jednak zszokowana... Chociaż spodziewałam się, że ich skrycie (?) wielbicie. OME! Jeśli o nich napiszecie, już nigdy nie powiem na Was złego słowa! Przysięgam! I myślę, że podejmiecie właściwą decyzję co do notki, ja już czekam na nią z utęsknieniem. xoxoxoxo

 • Wypasiona Foczka
  9 listopada 2009 15:09  

  nie wiem czy wiecie ale był caly odcinek south park o Jonasach, polecam bo jest naprawde smieszny

  http://www.southparkstudios.com/episodes/220683 :)