23 paź 2009

Kanye West i Spike Jonze - We Were Once a Fairytale - WTF?  

Kanye West i Spike Jonze - We Were Once a Fairytale - Where the Wild Things Are? - w brzuchu Kanye WestaZ okazji międzynarodowego dnia CAPS LOCK-a postanowiłam napisać notkę o czarnym capslockowym księciu czyli Kanye West. Jak wiedzą wszyscy bogaci czarni, wiggas, geje i modnisie (czyli krąg fanów Kanye) West mówi, jak i pisze tylko i wyłącznie z CAPSLOCKIEM on. Mamy coś wspólnego, bo ja ćpam tylko z GOD mode on.

Kanye West Spike Jonze We Were Once a FairytaleAle nie o tym miało być. Ta noteczka jest o filmiku, kolaboracji Kanye West + Spike Jonze. Osobiście bardzo lubię wszystko, co zrobił Spike Jonze. Fajności, których dokonał Spike include: Being John Malkovich, Adaptation, reklama Adidas 1, teledyski dla Daft Punk, Bjork i Beastie Boys, zapodawanie Sofii Coppoli i Michelle Williams. Where the Wild Things Are też zapowiada się nieźle.

Natomiast We Were Once A Fairytale jest raczej wielkim WTF. Mamy najebanego Kanye, jakby nam ten widok nie wystarczył na VMAs. Mamy Kanye uprawiającego seks w ubraniu - wiadomka - do baby się rozbierać nie będzie - fujki. Potem jest już tylko hardcore. Kanye rozcina sobie bebechy i wypada z niego różowa substancja, prawdopodobnie różowe płatki kwiatów. Nie zdziwiłabym się jakby nimi też srał na co dzień. Jezus z wodą z boku wydaję się być przy Kanye cieniasem.

Na końcu z Kanye wyłazi mały ludzik, wyglądający jak zlepek kłaczków- prawdopodobnie resztki produkcyjne z Where the Wild Thins Are. Nazwijmy stworka dla porządku KAPSLOK. Kapslok dostaję od Kanye mały mieczyk, którym również się rozpłatuje. Wszystko zajebiście, tylko o co kaman?
Po długich debatach w redakcji Celebrudów uznajemy, że chodzi o wojnę na wschodzie.
XOXO
DR DEMBOL

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Related Posts by Categories5 komentarze: to “ Kanye West i Spike Jonze - We Were Once a Fairytale - WTF?

 • Anonimowy
  23 października 2009 23:38  

  ciekawe co spike i kanye mieli na mysli nadajac tytuł temu dziełu sztuki? jak myslicie doktorki?

 • Mona
  25 października 2009 14:10  

  świetna strona ...wasze plotki vel brudy są przeboskie...czytam juz od jakiegos czasu lecz dopiero teraz natchnęło mnie do skomentowania...zapraszam na www.weru-and-mona-company.blog.onet.pl ...nie wiem czy informujecie o nowych wpisach ale jesli tak poprosze ...

  Mona

 • Celebrudy!
  25 października 2009 21:55  

  Informujemy. Wystarczy nas dodać na facebooku! Albo podrzucić nam swojego facebookowego linka na maila byśmy Ciebie dodały. www.weru-and-mona-company.blog.onet.pl - jest już w ulubionych:)

 • Celebrudy!
  25 października 2009 22:00  

  albo zapisz się na newslettera. po prawej sekcja 'brudy na maila'
  pozdro

 • Anonimowy
  13 maja 2010 14:15  

  "przecudowne" jest takie rzyganie na ludzi, zamykając sobie przy tym oczy i zatykając uszy zabezpieczając się przed ewentualnym argumentem czyniącym ignorancki fuck up z owego rzygu, w odpowiedzi na ich grube ustosunkowywanie się do kwesti mniej lub bardziej ważkich :(

  http://www.youtube.com/watch?v=o1YNoPmcum4&feature=related